Pristatome Jums visame pasaulyje pripažintus ir itin vertinamus itališkų baldų gamintojus, kurie turi ilgą istoriją ir bendradarbiauja su iškiliausiais profesionalais dizaino, architektūros ir inžinerijos srityse.

Philippe Starck, Rodolfo Dordoni, Piero Lissoni, Antonio Citterio, Gabriele Centazzo, Jean-Marie Massaud – tai vardai, kurie garantuoja itin aukštą kokybę, laiką pralenkiančią eleganciją, patogumą ir išskirtinį dizainą.

Plačiame mūsų gamintojų sąraše rasite tokias įmones kaip istorinė „Poltrona Frau“, dirbanti nuo 1912 metų; nuolatos įvertinama modernaus dizaino apdovanojimais „Flexform“; neįtikėtinai inovatyvi „Valcucine“, kuri dematerializavo tradicinės virtuvės įvaizdį; „Paola Lenti“, stebinanti savo spalvingu ir netikėtu dizainu kuriant lauko baldus ir nuolat atrandanti naujas formas bei medžiagas.

Dėmesio verta mūsų gamintojų ypatybė – inovatyvumas. Naujausios technologijos, kompiuterizuota gamyba leidžia išvengti klaidų ir nesusipratimų. Gamybos procesų metu baldai yra akylai prižiūrimi ir turi praeiti griežtą kokybės kontrolę, prieš iškeliaudami pas klientą.

„Italų dizaino namai“ palaiko glaudų ryšį su savo gamintojais. Po ilgų partnerystės metų abi pusės gerbia ir vertina viena kitą. Šis artimas ryšys leidžia mums užtikrinti kliento pasitikėjimą ir pasidalyti išsamiomis žiniomis apie produkciją, jos ypatybes, detales bei naujienas.