Blog

Naujas gamintojas IDN HOME salone – Ritzwell

Ritzwell atradome Milano baldų parodoje 2023 metais. Dėmesį patraukė itin susikaupęs meistras, kuris, tarsi medituodamas, rišo ir siuvo odos dirželius stalelio rankenai… Užburiantis procesas.
„Ritzwell“ yra Japonijos baldų prekės ženklas, visas kūrybos, vystymo ir gamybos procesas vyksta Japonijoje. Nuo pat savo įkūrimo 1992 m. Ritzwell nuolat siekė ir siekia kurti aukštos kokybės baldus, pagamintus iš puikių medžiagų ir demonstruojančius aukščiausios kokybės meistriškumą.
„Ritzwell“pagrindinė buveinė yra Fukuokos mieste, o salonai yra Tokijuje ir Osakoje.

KONCEPCIJA
Nuo pat savo įkūrimo 1992 m. Ritzwell įsipareigojo kurti baldus, pagamintus tik Japonijoje. „Baldas jaučiasi nepakeičiamas ir jų kūrėjui, ir naudotojui dėl gilaus prisirišimo jausmo, kuris vystosi bėgant laikui“. Ši brangi patirtis su klientais yra sudėtingo Ritzwell gamybos proceso varomoji jėga. Nuolat stengdamasi tobulinti tiek praktines, tiek estetines gaminių savybes, Ritzwell kuria baldus, kurie įkūnija gražų dizainą ir komfortą, be to, yra patvarūs senėjimo procesui. Tai sukuria šiltą ir ramią atmosferą, kuri tampa pagrindine kasdienio gyvenimo dalimi. Masinės gamybos linijos negali atkartoti šių savybių.

RITZWELL DIZAINO ORGINALUMAS
„Ritzwell“ prekės ženklas nuolatos siekia idealo ir pirmenybę teikia tikėjimui gaminio dizainu. Visi gaminiai sukurti pagal Ritzwell idėją, o ne dizainerių ar meistrų individualumą. Originalus Ritzwell dizainas yra pagrįstas tradicine japonų estetika. Tuo pačiu metu Ritzwell kruopščiai svarsto, kaip turėtų atrodyti ir jaustis baldai, semdamasi idėjų iš Vakarų kultūros ir istorijos. Ritzwell išlaiko originalumą nuo pat įkūrimo. Unikalaus Ritzwell identiteto ženklų galite rasti visuose gaminiuose.

RITZWELL NORI, KAD ŽMONĖS ŽAVĖTŲSI JŲ DIZAINU
Ritzwell didžiuojasi savo baldų grožiu ir praktiškumu. Palaipsniui naudodamasis naujomis medžiagomis ir technologijų pažanga, Ritzwell gali paslėpti metalines tekstūras ir paversti jas kažkuo simpatiška, organiška ir nostalgiška, kas žavi žmonių širdis ir protus. Kuo daugiau gaminiais žavimasi ir juos liečiama, tuo didesnis noras juos turėti. Jie leidžia jų savininkams jaustis atsipalaidavusiais ir ramiais. Mūsų šiuolaikiniame greitame pasaulyje, kuriame mokslas ir technologijos yra labai pažengę, žmonėms labiau nei bet kada anksčiau reikia kuo nors praturtinti savo gyvenimą. Ritzwell mano, kad jų baldų pagrindinė misija yra suteikti didesnį komfortą ir estetinį pasitenkinimą kasdieniame klientų gyvenime.